Шалений ажіотаж на отримання дозволів на проживання та роботу в Польщі

дозвіл на роботу і проживання в польщі, робота в польщі

Щоб подати документи для отримання дозволу на проживання та роботу в Польщі, іноземці, більшість з яких українці, змушені стояти у чергах по кілька годин. Такі реалії зараз можна спостерігати у Малопольському Воєводському Управлінні в Кракові. Відділ у справах іноземців даного Управління просто не справляється із шаленою кількістю тих, хто прагне офіційно жити і працювати в Польщі, а вона зростає кожного дня.

У 2016 році прохань від іноземців про дозвіл на роботу та проживання в Польщі тільки у Малопольському Воєводському Управлінні в Кракові було подано 22 тисячі – це на 20 тисяч більше, аніж ще всього 5 років тому. Через такий ажіотаж, подати документи без черг не можливо.

Виснажливе очікування на подання документів зумовлене відсутністю чіткої організації – прийом відбувається хаотично. Наразі обслуговування і прийом документів від одного клієнта займає в середньому 40 хвилин. Люди пробували наводити лад, записувати свої імена у імпровізовану  письмову чергу, проте її не всі дотримувались, тож результату це не дало.

дозвіл на роботу і проживання в польщі

У Малопольському Воєводському Управлінні в Кракові найближчим часом пропонують більш дієві методи. В першу чергу, тут хочуть збільшити кількість робочих годин для прийому іноземців, бажаючих подати прохання про дозвіл на роботу та проживання в Польщі. По-друге, протягом тижня обіцяють впровадити систему телефонної реєстрації на подання документів – в такому випадку, кожен іноземець матиме свій визначений час прийому і не стоятиме в чергах.  Розширять також зали, в яких прийматимуть іноземців.

Всі ці заходи суттєво пришвидшать процес подання документів для іноземців, що мають намір жити і працювати в Польщі, а також зроблять його більш комфортним та зрозумілим.

093 96 23 624     067 94 207 98

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *