Важливі зміни при реєстрації на Green Card 2020!

Нагадуємо , що  стартувала  чергова реєстрація для участі в «Диверсифікаційній візовій програмі» США (Green Card)  і триватиме до 6 листопада 2019 року.

Більшість вимог для участі в програмі залишилися незмінні , але цього року в правилах участі у лотереї Green Card з’явилася одна важлива зміна:

тож,  якщо ви з якихось причин раптом не вкажете чоловіка чи дитину, то після перевірки вашу заявку буде анульовано – мова йде лише про офіційних членів сім’ї.
Якщо приміром, дитина вашого чоловіка  чи дружини від колишнього шлюбу, з якою він(вона)  не бачиться і вони проживають в іншому місці, то їх теж потрібно вказувати у заявці.

А щодо самих шлюбів, то  до уваги береться  вийятково шлюб, офіційно зареєстрований у державних органах.
У разі ж перебування пари у церковному чи цивільному шлюбі обоє повинні подавати заявки окремо і вказувати сімейний стан як «неодружений» і «незаміжня».

Також є важливим момент з фотографією – вона має бути зроблена не пізніше, ніж 6 місяців тому.

Щодо дітей, яким на момент розіграшу виповниться 21 рік, то їх теж варто вказувати у заявці,

Ще один нюанс, якщо дитині уже 21 рік і вона у офіційному шлюбі, то виїхати з батьками не може. Їй потрібно заповнювати окрему заявку.

Якщо ж від моменту подачі заявки до часу оголошення виграшу щось у сімейному стані змінилося — приміром, заявник одружився, розлучився чи у нього народилася дитина, то перед співбесідою вже після виграшу він зможе заповнити нову анкету і вказати там ці зміни.

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел. 093 736 75 82, 067 942 07 98, 093 962 36 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *