Реєстрація фірми та ведення бізнесу в Польщі

Після того, як Ви зважились відкрити фірму в Польщі Ви стаєте власником бізнесу в Європейському Союзі. Ваша діяльність без обмежень може бути спрямована на інші країни ЄС, а відсутність митних зборів у цій зоні та спрощена процедура повернення ПДВ (VAT) значно полегшує ведення бізнесу. Як власник польської фірми Ви отримуєте можливість рівноправного європейського кредитування, а це: проста процедура отримання кредиту та низькі процентні ставки (на рівні 5% річних). Важливим є і те, що держава гарантує повернення від 80% до 100% Ваших вкладів у випадку банкрутства банку. Ефективно працюють форми страхування грошових та не грошових активів. Існує можливість отримання дотацій від ЄС (гранти, європейське фінансування бізнесу) як для всього бізнесу, так і для його окремих проектів.

Переваги ведення бизнесу в Польщі:
– швидка та зручна процедура реєстрації товаривства;
– іноземець може зареєструвати фірму в Польщі та очолити її Правління;
– для реєстрації ТОВ потрібен порівняно малий капітал (приблизно 1200 євро);
– невисокі ціни на нерухомість;
– вільний доступ до європейського ринку та можливість отримання дотацій від ЄС;
– можливість вільно подорожувати країнами Євросоюзу.

У випадках, коли за певних обставин Ви не маєте можливості чекати реєстрації нової компанії, Купівля готової Компанії в Польщі є зручною альтернативою створення нової юридичної особи.

Іміграція до Польщі через реєстрацію компанії у Польщі та отримання дозволу на роботу (робочого контракту у власній фірмі), є одним з найнадійніших та незалежних способів.
Для післяреєстраційного обслуговування Компанії надаються послуги Віртуальний Офіс та Бухгалтерський облік.
ПРИСУТНІСТЬ КЛІЄНТА при реєстрації (варіанти):
⋅ Особиста присутність під час реєстрації (у Вроцлаві)
⋅ Реєстрація нашим юристом у відсутність Клієнта (реєстрація без перебування у Польщі, тобто дистанційно)
Найпоширенішою формою для ведення бізнесу та іміграції до Польщі є реєстрація фірми у Польщі категоріїSp.z.o.o. (товариство з обмеженою відповідальністю – ТОВ).
Ми допоможемо відкрити фірму у Польщі з урахуванням Ваших індивідуальних вимог. Реєстрація компанії здійснюється відповідно законодавства Польщі, свої послуги ми надаємо за договором. При реєстрації компанії з присутністю засновників, підписання документів здійснюється у присутності польського нотаріуса та перекладача. З моменту подання усіх необхідних документів та заяв, ми спостерігаємо за статусом Вашої справи та тримаємо Вас у курсі всіх дій, пов’язаних з реєстрацією Вашої фірми. Кінцевим етапом нашої співпраці є передача Вам усіх установчих та реєстраційних документів Вашої Фірми.
(093)9623624, (067)9420798
%d1%84%d1%96%d1%80%d0%bc%d0%b0-%d0%b2-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8c%d1%89%d1%96

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *