Відбитки пальців на візу? Хто і як подає?

1434990225_1434961059_2744

ВІС – візова інформаційна система, система обмінну даними між країнами-членами Шенген зони.

Головне завдання ВІС – це підвищення безпеки, полегшення перевірки документів та віз на зовнішньому кордоні.

Починаючи з 23 червня 2015 року, всім хто бажає отримати Шенгенську візу необхідно особисто з’явитись в консульство чи візовий центр для здачі біометричних даних, для нас це відбитки пальців та цифрова фотографія. Насправді, це не є дуже складна процедура, вам все підказують і показують в консульстві чи візовому центрі, куди підійти, що як зробити, просто тепер вам треба буде потратити трішки більше часу в візовій установі, а також на візу обов’язкова особиста подача документів, адже вам необхідно здати біометрію . Є і гарні новини в цьому нововведені, адже один раз здані відбитки і цифрове фото – це спокій на 5 років, тому що вони вносяться в систему ВІС і на наступну подачу документів на відкриття візи від будь-якої країни Шенген зони, вам вже не буде потрібно здавати біометричні дані. Хоча, на сайтах консульств пише, що якщо у них будуть обґрунтовані сумніви щодо особи заявника, вони можуть збирати біометрику в межах цього періоду (раніше ніж за 5 років).

Хто не подає відбитки пальців:

  1.  Діти, молодші 12 років;
  2.  Особи, у яких фізично неможливо взяти відбитки пальців. Однак, якщо є можливість зняти відбитки менше ніж 10 пальців, така процедура буде проведена;
  3.  Голови держави та члени національних урядів (а також члени їхніх офіційних делегацій та члени подружжя), якщо вони подорожують з офіційною метою.

Розчарування для тих, хто зробив собі біометричний паспорт та думає, що йому не потрібно буде здавати біометричних даних – адже відбитки пальців з біометричних паспортів отримує наша міграційна служба, а відбитки пальців з шенген віз – ВІС, отже власники біометричних паспортів подаються на візу на тих самих умовах, що і власники звичайних.

 Подорожуймо, адже ми цього варті!

Інформація за тел. 093 96 23 624   067 94 20 798

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *