Робота на сучасних теплицях по виробництву та сортуванню саджанців помідорів, огірків, паприки.

Водій автонаватажувача (карщик) на сучасні теплиці, виробництво та сортування саджанців – чоловіки (віза мін 4 міс., біометрія по узгодженню, до 50 р.)
Робота біля м. Пьотркув Трибунальский (50 км. від Лодзі) на сучасних теплицях по виробництву та сортуванню саджанців помідорів, огірків, паприки.
Зп: 13 зл за годину, для тих хто не має прав UDT.
Є можливість зробити езамен для отримання ‘європейського сертифікату UDT карщика. Робиться 2-3 місяці, 750 зл курс + психотести, вираховується з першої і другої зарплати. На момент проходження курсу кандидат працює різноробочим.
Обов’язки: робота з саджанцями в теплицях, сортувати, складати саджанці для відправки в ящики, відбирати по якості, розмірах, вязка пучків садженців різних видів та обрізання. Робота не важка, усьому навчаємо на місці. Головне бажання працювати.
Зп: 16 зл за годину, для тих хто має права UDT. Вимоги: досвід роботи на вилочному автонавантажувачі, вміти обслуговувати низький склад, завантаження/розвантаження товару, робота з ручним сканером, переміщення піддонів з садженцями з однієї секції теплиці в іншу, завантаження/розвантаження товару в автомобілі, інші роботи пов’язані з працею на теплицях.
Витрати на житло і транспорт 200 зл. в місяць з зарплати. Потрібно мати свій зручний для роботи одяг і взуття. Витрати на медкомісію – 70 зл. з першої зарплати. Робочий графік 10-12 год, 5-6 робочих днів в тиждень, можливі робочі суботи, денні зміни 240-280 год в місяць. Є фото з місця проживання  і відео з підприємства

0638089274 тел/вайбер

Більше вакансій тут

Віза ЗАМОВИТИ

Апостиль  ЗАМОВИТИ

Переклади   ЗАМОВИТИ

Психолог ЗАМОВИТИ

Страхування  ЗАМОВИТИ

Робота ( Європа, Польща) Натисніть ТУТ

Курси англійської ( німецької, польської) ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Поїздка в Європу ЗАМОВИТИ

Забронювати готель або квиток на літак  тут

Сканувати , копіювати або ламінувати документ.   Натисніть ТУТ

Перелік наших послуг Ознайомитись

Як з нами зв”язатись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *